FORGOT YOUR DETAILS?

shadow

Usługi Szycia

Firma Kalahari ma wieloletnie doświadczenie w szyciu i zdobieniu szerokiego spektrum odzieży z tkanin oraz dzianin naturalnych oraz syntetycznych.

Szyjemy zarówno z materiałów własnych jak i powierzonych.  Wedle życzenia klienta możemy przygotować gotowy produkt począwszy od przędzalnianej nitki, poprzez konstrukcje wyrobu, zdobienia, szycie, pakowanie skończywszy na transporcie do miejsca przeznaczenia.

Nasz nowoczesny i bogaty park maszynowy pozwala nam pracować efektywnie przy zachowaniu najwyższego standardu jakości wyrobów.

Dziewiarnia: Na naszych okrągłych maszynach dziewiarskich firmy Orizio wytwarzamy wysokogatunkowe dzianiny z przędz bawełnianych, również z domieszkami syntetycznymi: jersey, dwułożyskowe, lcosta, ściągacze, dresowe.
Na płaskiej maszynie dziewiarskiej Stoll wytwarzamy kołnierze oraz plisy odzieżowe i inne dodatki krawieckei.

Krojownia: Krojownia Firmy Kalahari to zespół specjalistów pracujących na nowoczesnym systemie projektowania odzieży Lectra pozwalającym na wysoką wydajność i optymalizację zużycia materiałów.

Szwalnia: Szwalnia Firmy Kalahari to nowoczesny różnorodny park maszynowy:

- overloki                              - dwuigłówki             - stebnówki                         - stebnówki dwuigłowe

- dziurkarki                           - ryglówki                 - lamowarki                         - gumiarki

- obrębiarki                           - renderki                 - żelazka parowe                 - prasowalnice

- automaty do oczek i nitów

Hafciarnia: Posiadamy nowoczesne wielogłowicowe maszyny hafciarskie Barudan oraz Tajima dysponujące do 15 kolorów z możliwością haftowania zarówno na wyrobach gotowych, jak i wykrojach oraz czapkach.

TOP