FORGOT YOUR DETAILS?

shadow

Techniki: Logowanie Odzieży, Znakowanie, Gadżetów, Brandowanie Odzieży i Gadżetów

Firma Kalahari oferuje szerokie możliwości logowania odzieży i gadżetów, zarówno koszulek, polówek, bluz, spodni czy innych produktów krajowych, wyprodukowanych od przędzalnianej nitki, aż po wyrób końcowy w Polsce, ale także produktów importowanych. Kalahari Współpracuje z takimi markami odzieży reklamowej jak Fruit of The Loom, Hanes, Stedman, Keya, LPP, oferując te koszulki, polówki, bluzy, koszulki damskie w niskich cenach wraz ich logowaniem tj. na noszeniem nadruków, haftowaniem, drukiem sublimacyjnym, wgrzewaniem foli flex i flock.

Kalahari może zaproponować Państwu wysokiej jakości usługi druku metodą sitodruku, dysponujemy kruzelą sitodrukową o dużych możliwościach. Mamy niskie ceny na nadruki sitodrukiem oferując wysoką jakość nadruków sitodrukowych.

Najmocniejszą stroną Kalahari jest jej bogato wyposażona hafciarnia. Dzięki dotacji unijnej udało nam się pozyskać najnowocześniejsze maszyny hafciarskie japońskiego producenta Barudan, o najdłużej tradycji produkcji maszyn do haftu, prawdziwe mercedesy wśród maszyn hafciarskich, o najwyższej dokładności w branży oferujące haftowanie czcionek już od 3mm wysokości. Nasze hafciarki to maszyny z opuszczanym stołem do haftu na wyrobach gotowych oraz haftu na wykrojach. Posiadamy 2 maszyny do haftu Barudan wraz z oprzyrządowaniem do haftowania czapek, w sumie 20 głowic haftujących z prędkości do 1000 obrotów na minutę wszystkie wyposażone w opcjonalne uchwyty do haftowania czapek z daszkiem. W sumie mamy 3 maszyny do haftowania razem z maszyną do haftu Tajima co daje razem 32 głowice hafciarskie. Dzięki tak bogatemu parkowi maszynowemu do haftowania możemy sprostać najbardziej złożonym zleceniom na haft, w krótkim czasie oferując niską cenę haftu.

Kalahari posiada zaplecze do druku metodą sublimacji. Posiadamy ploter sublimacyjny Epson F6000 dedykowany do druku sublimacyjnego o szerokości pracy 111cm. Pracujemy na oryginalnych tuszach sublimacyjnych Epson oferujących nasycone kolory i głęboką czerń. Posiadamy prasę wielkoformatową do transferowania nadruków sublimacyjnych, dzięki czemu możemy produkować koszulki fullprint, bluzy fullprint, spodnie fullprint, czy jakiekolwiek inne produkty nadające się do druku sublimacyjnego wykonane z materiałów syntetycznych. Nasza wielkoformatowa prasa termotransferowa do transferowania nadruków sublimacyjnych dysponuje powierzchnią grzewczą 100cmx120cm i taka też jest maksymalna wielkość elementu do zadruku metodą sublimacji w firmie Kalahari. Najczęściej dla naszych klientów wykonujemy stroje kolarskie zadrukowane metodą sublimacji, sublimowane bluzy fullprint, koszulki do biegania fullprint sublimacja, koszulki na siłownię fullprint sublimacja.

Firma Kalahari wykonuje nanosi wgrzewaną folię flex i flok. Kalahari dysponuje nowoczesnym wydajnym i super precyzyjnym ploterem tnącym oraz dwoma dwustanowiskowymi prasami termotransferowymi. Niech dowodem na najwyższą jakość będą regularnie od kilku lat realizowane przez Kalahari w przetargach publicznych koszulki T-shirt, Koszulki Polo, Koszule Służbowe dla polskiej Policji, w których to produktach specyfikacja technicza określa tolerancję odblaskowego emblematu do 0,5mm. Dzięki doświadczeniom zdobytym na produkcji już obecnie setek tysięcy emblematów odblaskowych dla polskich służb mundurowych mamy w tej dziedzinie bardzo duże doświadczenie. Naszą specjalnością są odblaskowe emblematy z foli flex. Korzystamy z amerykańskich oraz europejskich producentów odblaskowych foli flex spełniające najwyższe standardy jakości stawiane przez europejskie służby mundurowe. Oczywiście oprócz odblaskowych logo z foli flex możemy wyprodukować logo wycinane z foli flex w szerokie gamie kolorów. Oprócz kolorowych emblematów z foli flex, proponujemy wycinane logo z tzw. foli flock. Folia flock jest produktem na który pomysł zaczerpnięto z flock'owania w sitodruku. W metodzie sitodrukowej flock'owanie jest jednak trochę kłopotliwe, bo flock się dość mocno pyli, a flock to po prostu bardzo drobne kolorowe włókienka poliestrowe. Folia flock ma tę zaletę, że unikamy tego szkodliwego dla zdrowia człowieka pylenia, uzyskując szybko, bez ryzyka błędu, bardzo efektowne emlematy z foli flock, które charakteryzują się przyjemną w dotyku fakturą bardzo krótkiego futerka/meszku.

TOP